Menu
Your Cart

Hakkımızda

Hilal Gıda, 1985 yılında Samsun ilinde herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Çalışmaya başladığımız 1985 yılından 2014 yılına kadar gıda pazarlama ve dağıtım sektöründe Samsun ve Ordu illerinde faaliyet gösterdik.

2013 yılında Hilalzade markasıyla birlikte tüketiciye ulaşırken üretim ve paketleme aşamalarında da söz sahibi olmaya başladık. Baharat paketleme olarak çıktığımız yola günümüzde birçok gıda ürününü paketler hale gelerek devam ediyoruz. Dünden bugüne değişmeyen çalışma prensipleri ile Hilal Gıda kalitesi, ürün temininden üretime, paketlemeden dağıtıma ve sunuma değin her aşamada yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi temelinde hayata geçmektedir. 

Son olarak 2019 yılında aldığımız karar sonucu tüketiciye doğrudan ulaşma amacını gerçekleştirebilmek için hilalzade.com sitesini kurarak yolumuza daha da güçlü devam ediyoruz. Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefini başarmak için gayret ediyoruz.

Kimi zaman uzak diyarlardan, kimi zamansa Anadolu’nun verimli topraklarından yetişen ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak için çalışıyoruz. Sattığımız her ürüne güvenimiz tam!