Menu
Your Cart

Ceviz İçi Taze ve Yaş (Lüx Chandler) (1 KG)

Ceviz İçi Taze ve Yaş (Lüx Chandler) (1 KG)
Hot
Ceviz İçi Taze ve Yaş (Lüx Chandler) (1 KG)

Taze ve Yaş Ceviz İçi (Lüx Chandler)

    Ceviz hikâyeleriyle meşhurdur: “Bir zamanlar kibar bir adam ağaçlarını suluyordu. Bir çocuk sordu: “Neden ceviz ağacı yavaş büyüyor? En sonunda diğerleri gibi uzun, geniş ya da güzel yapraklı olabilecek mi?” Adam ceviz ağacına baktı ve cevap verdi: “Bazen büyümesi zaman alan şeyler, en mükemmele dönüşür.”

-Omega-3 Açısından Zengin 

    Ceviz mükemmel bir omega-3 yağ asitleri kaynağıdır ve önerilen günlük alımın %113'ü sadece çeyrek fincanda bulunur. Omega-3 yağları beyin sağlığında yer alır ve kanser, felç ve diyabet riskini azaltır.

-Kalp Dostu

    Kalp krizi riskini azaltır. Diyabet hastaları için şeker düzeyinin uygun seviyelerde kalmasına ve bu hastaların, kalp sorunlarından korunmasına yardımcı olur.

     Her porsiyon mineraller, vitaminler, antioksidanlar, sağlıklı yağlar, protein ve lif içerir. Cevizin 9.000 yıldan uzun bir süredir insan diyetinin bir parçası olması şaşırtıcı değil.

-İç Ceviz ve Güzellik

     Omega 3 yağı ve zengin bakırı da yapısında bulunduran ceviz içi, cilt için de yararlıdır. Her gün 2-3 ceviz tüketimi, cildin elastikliğini artırmaktadır ve ciltteki hücrelerin canlı kalmalarına yardımcı olur.

Her 100 gramında; 697 kcal Enerji, 14 gram protein, 64 gram Toplam Yağ (bunun 49 gramı doymamış yağ olmak üzere), ve 0 (SIFIR) kolesterol vardır.

GÜVENLE ve AFİYETLE YİYİN.

Ürün Menşei: A.B.D.

TÜRKİYE'DE İŞLENMİŞTİR.

Write a review

Please login or register to review
89.42₺
Ex Tax: 82.80₺
  • Stock: In Stock
  • Model: DK3360
4 samples sold
3816 views

Available Options